• Studio “Šarm”

  Studio ŠARM vzniklo v roce 2005.

  Studio ŠARM založila paní Bc. Inna Lukiyenko, která má dlouholetou kosmetickou praxi.

  Ve studiu Šarm na Vás čeká magická atmosféra, klid, relaxace, čistota, krása a příjemné vůně.

  více informací
 • Studio “Princezna”

  Kosmetické studio Princezna provádí činnost starou jako lidstvo samo.

  Lidé od pradávna toužili po kráse. V naší zemi byla kosmetická péče donedávna považována spíše za přepych než-li nutnost..

  více informací

Kosmetika

Masáže

Kryolipolýza

Lymfodrenáže

Kavitace / Liposukce

Permanentní make-up

Zábaly

Chemický peeling

Zábaly a masáže provádíme velice profesionálně

Zábaly masáže Praha

Vítáme Vás ve studiu ŠARM

Zábaly a masáže provádíme velice profesionálně

ZAKLADATELKA STUDIA ŠARM

Studio ŠARM vzniklo v roce 2005.
Studio ŠARM založila paní Bc. Inna Lukiyenko, která má dlouholetou kosmetickou praxi. Již v roce 1988 paní Inna Lukiyenko absolvovala bakalářský stupeň zdravotnické školy. Po úspěšném ukončení studia pracovala několik let na klinice Estetické medicíny. Poté, během 3leté praxe úspěšně absolvovala roční kurz kosmetiky a masáže. Za zmínku též stojí její zkušenosti v salónech krásy i lázeňských salónech, kde získala nejen zkušenosti, ale také důvěru lidí a důvěru v to, co dělá. Motivací jejího dlouholetého studia krásy a kosmetiky byla po celou dobu chuť darovat krásu. Paní Lukiyenko vnáší do salonu přátelskou atmosféru a předává svým zaměstnancům své dlouholeté zkušenosti, za což si jí všichni velmi váží.
O STUDIU ŠARM
Ve studiu Šarm na Vás čeká magická atmosféra, klid, relaxace, čistota, krása a příjemné vůně. Chceme Vám nabídnout útočiště v momentálním uspěchaném světě. U nás Vám čas bude plynout jiným tempem. Zažijete pocit jedinečnosti a především luxusní péče. Postará se o Vás odborný personál, který Vám nabídne nejen špičkové a profesionální služby při samotném ošetření, ale také poradenství, pomoc a porozumění Vašim potřebám.
Nabídka služeb našeho studia je velmi rozmanitá,především jde ruku v ruce s moderními trendy a požadavky, což již ocenilo přes sto našich zákazníků. Nabízíme Vám péči o tělo, ruce, obličej i o vaše vlasy. Naleznete u nás masáže, zábaly, hubnoucí procedury, detoxikační kůry, ošetření pleti, kadeřnictví, manikúru a další.

775 062 526 / 777 045 525

Kontaktní formulář

Pole označená * jsou povinná

Rezervujte si u nás místo

 

Od: Do:

Jméno (povinné):

Email:

Telefon:

Počet klientů:

Služba:

 1